SHOW

Barmanská show - to nejlepší pro Vaši oslavu

Naše barmanská show nabízí víc než jen obyčejné házení láhvemi a okoukané barmanské triky. Dobře víme, že pobavit Vaše hosty znamená především komunikovat, dokázat je strhnout a zapojit do děje samotné show. Kromě sestav jedné, dvou, tří i čtyř láhví ve vzduchu na hudební doprovod, můžete očekávat interaktivní podívanou plnou zábavy a na konci samozřejmě připravený koktejl. Ne nadarmo se říká, že dobrý barman by měl být kombinací psychologa a herce. Vybírat můžete z následujících variant barmanské show:

One-man barmanská show

One-man barmanská show

Sólové vystoupení barmana Martina Baťhy, několikanásobného mistra České republiky ve flair bartendingu, který získal na mistrovství světa na Kubě bronzovou medaili.

  • 30 minut produkce barmanských triků v sestavách, souběžně s hudebním doprovodem a moderováním celé show
  • ultrafialová show – velice efektní podívaná, kdy létají vzduchem zářící UV láhve
  • ohnivá show – žonglování až se třemi hořícími skleněnými láhvemi a oblíbené "plivání ohně"


Barová školička

Barová školička a barmanská show

V každém z nás je kousek barmana. Popularita koktejlů prudce stoupá, lidé rádi chodí do barů a s chutí zkoušejí míchat drinky i doma. Proto je ten správný čas zařadit do programu Vaší akce „barovou školičku“, kde Vaše hosty zábavnou formou naučíme, jak připravit skutečně skvělé koktejly.

Barová školička je také velmi vhodnou teambuildingovou aktivitou. Přijedeme kamkoli v rámci ČR a stmelíme váš firemní tým. Pozor, vyhlašujeme soutěž o nejlepší koktejl a barmanskou show z řad Vašich klientů či zaměstnanců!Videodisko show

Videodiskotéka a barmanská show

Ve speciálním balíčku party programu na celý večer je zahrnuta barmanská show a audio-vizuální diskotéka. Videodisko show vytvoří na vaší akci dokonalou retro atmosféru.

  • délka hudební produkce dle domluvy
  • navíc 20 minut barmanské show
  • originální videoklipy 70., 80. a 90. let, včetně starých dobrých česko-slovenských hitů a k tomu něco málo ze současnosti
  • doporučujeme na svatby a narozeninové oslavy, samozřejmě ale i jiná společenská akce je vhodná pro tento program


Galerie a videa