O NÁS

Naše barman show – To pravé pro Váš večírek

Martin Baťha

Vytvoříme koncept akce přesně podle Vašich představ i na těch nejméně očekávaných místech (chodby, kanceláře, vily, výstavní a tovární haly, zahrady, louky atd.).

Nabízíme zajištění profesionálního barového cateringu na území celé České republiky i v zahraničí, a to pro neomezený počet hostů. Devizou naší společnosti je maximální flexibilita a mobilita, umíme se solidně poprat i s akcemi typu „last minute“.

Na základě analýzy požadavků se snažíme vyjít vstříc vizím a přáním každého našeho klienta.

Každý nový klient a jeho akce je pro nás unikátní výzvou. Jsme ozdobou společenských akcí všeho druhu: bankety, rauty, firemní akce, firemní večírky i soukromé večírky, výstavy, tiskové konference, kongresy, coffee breaky atd.

Lámete-li si hlavu s tím, jak oslavit narozeniny, jsme pro Vás jasným vysvobozením. Dovolíme si tvrdit, že opravdu netradiční oslava narozenin se bez nás rozhodně neobejde. Specifikujeme se také na určité typy společenských akcí např.: vánoční večírek.

Profesionálně vyškolený personál si uvědomuje, že podstatou úspěchu v pohostinství je milá a empatická obsluha, která vytváří příjemnou atmosféru, pozitivní energii a zábavu.

Pořádání akcí je náplní naší práce. Svoji práci se snažíme dělat co nejlépe a s radostí. Prioritou je spokojenost klienta od začátku společenské akce až do konce.

Kreativně si umíme poradit s jakýmkoli tématem akce. Vaše loučení se svobodou může být pro nás výzvou. Rádi Vám pomůžeme připravit např. vánoční večírky, rodinné oslavy, zahradní párty. Fantazii se meze nekladou.

Zábava na oslavu v podání našich barmanů Vás nezklame a Vaše hosty potěší. Pokud chcete hosty ohromit, obraťte se na nás. Svoji práci děláme profesionálně s individuálním přístupem ke každému klientovi.

Koktejly

Ve zkratce článek o mně v časopise Žena a život. Přečtěte si jej zde (PDF 183 kB).


Galerie a videa